A może list od Świętego Mikołaja?

Święty Mikołaj ma przed 6 grudnia każdego roku ręce pełne pracy. W końcu musi zrobić niesamowicie dużą ilość prezentów dla grzecznych dzieci. Takie przecież zwykle są w każdym domu, więc tym prościej wyobrazić sobie, jak bardzo nasz dobroduszny staruszek jest zapracowany. Droga Zuzanko … – tak może rozpocząć się list od Świętego Mikołaja, który możesz podarować swojemu dziecku.

 

List zachęta dla dziecka

 

List od Świętego Mikołaja, który możemy podarować dziecku może być zachętą dla niego, by napisał mu, co chciałby dostać na prezent. To niespodzianka, którą zwłaszcza najmłodsze dzieci zapamiętają na długo. Zwłaszcza że listy, które możemy zamówić dla dziecka są doskonale zaprojektowane. Są przepełnione magią i tajemnicą, czyli tym, co dzieci lubią najbardziej.

 

List wraz z prezentem

 

Mikołajkowy prezent można podarować dziecku wraz z listem od niego. To doskonały pomysł, dzięki któremu dzień ten będzie jeszcze bardziej szczególny. W takim liście Mikołaj nie tylko zwraca się do dziecka po imieniu, ale też opisuje swoje życie w humorystyczny sposób, dołącza dyplom dla grzecznego dziecka, prezent, a wszystko to przypieczętowuje arcymistrzowską tłoczoną złotą pieczęcią. Kolejne Mikołajki mogą być wyjątkowymi, jeśli tylko sami jako rodzice zapragniemy, by takie właśnie były. Mikołaj w końcu zaczął odpowiadać na listy dzieci z całego świata. Czyżby miał więcej pomocników? Odpowiedzi rodziców na tego typu pytania mogą być różne. Najważniejsze to jednak fakt, że staruszek z długą siwą brodą w końcu odpisał.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*