Prezenty mikołajkowe dla Niej i dla Niego

Zwyczaj Mikołajek dotyczy nie tylko obdarowywania prezentami najmłodszych. Drobnymi upominkami uszczęśliwiają się zakochani, a w niektórych domach nawet całe rodziny. Przed decyzją o konkretnym prezencie warto zastanowić się nieco wcześniej. Sprawdzić okazje cenowe, dopytać, podpatrzeć co, kto lubi. Podpowiadamy, co można wybrać dla Niej i dla Niego.

 

Mikołajkowy prezent dla Niej

 

Płeć piękna ma to do siebie, że lubi dostawać każdy rodzaj prezentów. Upominki mogą być więc drobne, ale też również dobrze kosztowniejsze. W zależności od zasobności portfela kobiecie warto podarować perfumy, biżuterię, książkę, torebkę, stylową ramkę na zdjęcie, obraz, płytę z ulubioną muzyką. Swojej kobiecie warto przyglądać się, co tak naprawdę lubi lub czego potrzebowałaby najbardziej w najbliższym czasie. Jeśli prezent nie musi być niespodzianką, można zapytać wprost, co chce.

 

Mikołajkowy prezent dla Niego

 

Mężczyźni cenią praktyczne prezenty. Jeśli nie spytamy swojej drugiej połowy, co chciałaby dostać na prezent – ta lista sprawdzi się z całą pewnością:

• słuchawki
• etui na telefon
• perfumy
• gadżety kibica
• oldschoolowy t-shirt
• portfel

Każdy pomysł na prezent dla Niego jest dobry. Przywykliśmy do tego, że kobiety warto obdarowywać bez okazji. Nie jest inaczej w przypadku mężczyzn. Oni również lubią upominki nie tylko z powodu Dnia Świętego Mikołaja. Każdy dzień może stać się okazją do drobnych podarunków, które najlepiej ze wszystkiego potrafią poprawić samopoczucie zarówno Jej, jak i Jemu.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*