A może telefon od Świętego Mikołaja?

Niespodzianki to coś, co dzieci lubią najbardziej. Warto robić je najczęściej, jak tylko się da. Zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz w Mikołajki. Oprócz tradycyjnie robionych prezentów, możemy sprawić dziecku oryginalną przyjemność w postaci telefonu do Świętego Mikołaja.

 

Mikołaj do wynajęcia

 

Mikołaja możemy wynająć do tego, by zadzwonił do naszej pociechy i porozmawiał. W ten sposób przedstawi się osobiście dziecku, które przecież nie myśli o niczym innym w okresie mikołajkowym, jak wreszcie zobaczyć, dotknąć czy nawet usłyszeć staruszka z siwą brodą, o którym tak wiele mówi się na całym świecie.

 

O czym porozmawiać z Mikołajem?

 

Zamówiona rozmowa ze Świętym Mikołajem z całą pewnością okaże się dla dziecka na długo zapamiętaną historią. Dziecko będzie mogło odpowiedzieć Mikołajowi na pytanie, co chciałoby dostać na prezent, a być może nawet powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę. Fakt ten utwierdzi najmłodszych w przekonaniu, że Mikołaj istnieje naprawdę, a nie kontaktował się wcześniej z powodu natłoku pracy.

 

List lub wideo od Świętego Mikołaja

 

Rozmowa telefoniczna z dobrodusznym Mikołajem nie musi kończyć niespodzianek, na jakie zdecydujemy się dla naszego dziecka. Równie dobrze możemy zamówić dla niego spersonalizowane wideo lub list, w którym Mikołaj zwróci się po imieniu naszej pociechy, przedstawi, jak wygląda jego życie przez cały rok i opowie śmieszną historyjkę. List będzie dla dziecka najwiarygodniejszym potwierdzeniem, że Mikołaj istnieje i pamięta o każdym dziecku.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*