A może wideo od Świętego Mikołaja?

Żadne dziecko nie może czuć się w Dzień Świętego Mikołaja zawiedzione. Oprócz prezentów zwłaszcza ten najmłodsze liczą na spotkanie z dobrym staruszkiem z siwą długą brodą. Jest dla rodziców dobra wiadomość, bo mogą oni zamówić swojej pociesze specjalne wyłącznie dla niego wideo od Mikołaja. Okaże się jeszcze bardziej magicznie niż w najśmielszych oczekiwaniach.

 

Spotkanie w biurze Świętego Mikołaja

 

Gdzie mieszka Święty Mikołaj? Jak wygląda jego biuro, w którym czyta i odpisuje na listy dzieci, robi paczki, przyjmuje telefony? Tego może dowiedzieć się dziecko właśnie ze specjalnego wideo, na które można złożyć indywidualne zamówienie. Takie spotkanie w biurze Świętego Mikołaja z całą pewnością zostanie zapamiętane przez dziecko na zawsze.

 

Jak to działa?

 

Wiadomość dla dziecka jest wiadomością spersonalizowaną przez rodziców. Do wideo dołączane jest jego zdjęcie oraz wiele innych cennych informacji. Takie wideo to idealny pomysł w trosce o dziecięce potrzeby kontaktu z Mikołajem. Nie sposób przecież pozwolić maluchom zwątpić w istnienie staruszka, który przez cały rok przygotowuje prezenty dla dzieci na całym świecie.

Wideo od Mikołaja prezentem również dla rodziców

 

Film od Świętego Mikołaja to prezent nie tylko dla dzieci. Nic bowiem nie cieszy rodziców bardziej niż uśmiech na twarzach swoich pociech. Takie wideo jak widać może być zadowoleniem dla całej rodziny. To coś oryginalnego, na co warto się zdecydować. Dawanie prezentów jest przecież równie przyjemne co ich dostawanie.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*